مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ایر گفت : برای حضور بیشتر گردشگران و درخواست مدیریت جدید منطقه آزاد کیش برای رونق و توسعه  صنعت توریسم و بخش اقتصادی این جزیره – نرخ بلیط هواپیما از مقصد تهران کیش و بالعکس کاهش یافت است .

کاپیتان محمد تقی جدیدی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا با اشاره به رویکرد توسعه محور مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش  برای ایجاد بستر حمل و نقل بهینه و مناسب قیمت مصوب بلیط رفت و برگشت
تهران کیش از ۵۳۰ هزار به ۴۵۱ هزار تومان کاهش یافت . وی تاکید کرد که در هر زمانی که در اوج شلوغی حضور مسافر به جزیر کیش نیز باشد- قیمت بلیط افزایش نخواهد یافت و تا عید نوروز این رقم  ثابت است .

جدیدی افزود: تا هفته آینده ۴۰ درصد سهمیه چارتر کننده ها کاهش خواهد یافت و برای رونق جزیره و پشتیبانی مدیریت عامل جزیره اگر هم ضرری در کاهش قیمت برای کیش ایر باشد- ارزش آن را دارد که مسافر بیشتری به سمت کیش هدایت شود .

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ایر گفت : این کاهش قیمت تاثیری در کیفیت خدمات نخواهد داشت و سعی بر این است که کیفیت و پذیرایی به  مسافران پروازی بیشتر شود و اگر جاهایی نقصان بود با انگیزه بیشتر کمبودها را جبران کنیم .

کاپیتان جدیدی اعلام کرد: همچنین کیشوندان نیز با ضریب خاصی تا ۷۲ ساعت  قبل از هر پروازی اگر با کارت کیشوندی به دفاتر فروش در تهران و کیش مراجعه کنند مبلغ ۴۱۸ هزار تومان برای بلیط رفت و برگشت به کیش تهران پرداخت خواهند کرد .

وی تصریح کرد: شرکت های که خدمات پرواز چارتری به مسافران ارایه می دهند موظف شده اند که قیمت فروش بلیط آنها بیشتر از نرخ مصوب نباشد و هیچکس مجاز نیست بالاتر از این قیمت بلیط دست مشتری دهد .

وی با بیان اینکه اگر شرکتی شاکی داشته باشد و کسی بلیط گران تهیه کرد- ما متعهد هستیم با شکایت مسافر مبلغ مازاد پرداختی مسافران را برگشت دهیم – افزود: ضمن اینکه برای چارتر کننده متخلف جریمه سنگینی در نظر گرفته می شود و با دادن کارت زرد و کارت قرمز با آنها قطع همکاری می شود .

کاپیتان جدیدی گفت : برنامه های خوبی برای جذب مسافر بیشتر در نظر گرفته شده و هدف از تخفیف بلیط- خدمت به مردم جزیره است تا با تمام  قدرت در راستای جذب بیشتر گردشگر و رونق صنعت توریسم تلاش کنیم .

وی با بیان تعداد جابجایی مسافران توسط شرکت کیش ایر در نیمه نخست  امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد افزایش یافته است افزود: هدف اصلی از تاسیس شرکت هواپیمایی کیش ایر- خدمت به کیشوندان و
گردشگران این جزیره بوده است.

جزیره مرجانی و گردشگری کیش با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت و ۹۰ کیلومتر مربع وسعت در آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس در محدوده استان هرمزگان واقع شده است.