خدمات فست ترک چیست و چه مزایایی دارد؟

خدمات فست ترک به مسافرین این امکان را می دهد که بدون انجام کارها و تشریفات اداری طولانی با استفاده از گیت های خاص به خیالی آسوده سوار هواپیما شوند. با فست ترک یکی از دغدغه های مهم مسافران سفر های هوایی از بین خواهد رفت. اگر قصد استفاده از خدمات فست ترک را دارید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مختصری درباره مفهوم خدمات فست ترک

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که دیربه فرودگاه برسید؟ گاهی ممکن است این اتفاق برای شما پیش بیاید در چنین شرایطی عبور از گیت ها و طی کردن مراحل اداری طولانی بسیار زمان بر خواهد بود. برای رهایی از مشکل عبور از گیت ها و حفظ زمان باقی مانده برای پرواز هوایی می توانید از خدمات فلست ترک استفاده کنید. خدمات  فست ترک به شما اجازه عبور بدون طی کرن مراحل های طولانی را می دهد. در واقع مسافرین برای سفر خود از گیت های اختصاصی عبور خواهند کرد.

 

خدمات فست ترک

 

چه کسانی می توانند از فست ترک استفاده کنند؟

 ابتدا خدمات فست ترک تنها برای مسافران بیزنس ایرلاین ها بوده است. مردم با خرید صندلی های بیزنس و فرست کلاس به طور خودکار از خدمات فرست کلاس بهره مند می شدند. اما مزایای سرویس فست ترک باعث شده تا امروزه همه مسافران از این خدمات بهره مند شوند. بنابراین تجربه فست کلاس و سفری راحت و بدون معطلی برای همه عزیزان امکان پذیر شده است. زمان هایی که سفر افراد با تعطیلات یکی می شود عبور از گیت ها و طی کردن مراحل اداری بسیار سخت تر خواهد شد. بنابراین در چنین شرایطی مسافران تصمیم خواهند گرفت که از خدمات ترک فست استفاده کنند. خدمات ترک فست در فرودگاه های مختلف ارائه می شوند و سطح های مختلفی دارند.

 

فست ترک

 

تفاوت استفاده از فرست ترک با گیت های عمومی

باید بدانید که استفاده از خدمات فست ترک نیاز به رزرو و خرید قبلی دارد. همچنین هر فرودگاهی سرویس های پیشنهادی مختلف با هزینه های متنوع خود را دارد. اگر خدمات فرست ترک را از قبل خریداری کرده باشید هنگام سفر در صف ها و گیت ها عمومی به هیچ وجه معطل نخواهید شد. همچنین عبور شما از گیت های اختصاصی انجام خواهد شد. در طول مراحل پرواز یکی از مهماندار ها برای حمل چمدان به مسافر دارای خدمات فست ترک کمک خواهد کرد. در صورت نیاز می توانید از بخش خدمات بیزنس لانژ فرودگاه نیز استفاده کنند. در ادامه درباره مفهوم خدمات بیزنس لانژ صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

گیت معمولی

 

خدمات بیزنس لانژ

کسانی که دارای خدمات فست ترک هستند می توانند از خدمات بیزنس لانژ نیزاستفاده کنند. دراین صورت افرادی که با خیال راحت از گیت ها بدون شلوغی های صف عمومی عبور خواهند کرد به دلیل رزرو خدمات بیزنس لانژ به سمت محیطی آرام هدایت خواهند شد. برخی افراد علاقه ای به ماندن در سالن انتظار برای پرواز را ندارند به همین دلیل از خدمات بیزنس لانژ استفاده می کنند تا در آن زمان استراحت کنند. در سالن بیزنس لانژ یک بوفه 24 ساعته در دسترس افراد قرار خواهد گرفت. بنابراین در صورت نیاز می توانید از انواع غذاهای آن بوفه مانند: فینگر فود، نوشیدنی های گرم و سرد استفاده کنید. بنابراین خدمات بیزنس لانژ برای افزایش راحتی برای مسافرین محترم است.

مزایای خدمات فست ترک و بیزنس لانژ

  1. امکان عبور از گیت بازرسی نیروی انتظامی بدون معطلی و قرار گرفتن در صف های عادی
  2. انجام تمام امور مربوط به تحویل بار بدون ایستادن در صف توسط مهمانداران
  3. امکان انجام خدمات چک گذرنامه بدون ایستادن در صف
  4. پذیرایی درسالن بیزنس لانژ تا زمان سوار شدن به هواپیما
  5. امکان استراحت در فضایی آرام
  6. دسترسی 24 ساعته به بوفه
  7. دسترسی به اینترنت رایگان

 

بیزنس لانژ

معرفی خدمات فست ترک در فرودگاه های خارجی

 در کشور های خارجی بهترین و بالاترین کیفیت خدمات فست ترک را می توانید تجربه کنید. برای آشنایی با میزان کیفیت خدات فست ترک در کشور های همسایه چند نمونه از آن ها را در این بخش بررسی خواهیم کرد.

فرودگاه  دبی:

در فرودگاه دبی سرویسی به نام مرحبا وجود دارد که مربوط به فست ترک است. چند سطح مختلف فست ترک در مرحبا وجود دارد. سطح بندی برای افزایش قدرت انتخاب مسافران نیز می باشد. سح ها از معمولی به سمت جامع ترین حالت برای انتخاب خدمات فست ترک وجود دارند. در سال 2016 شرکت تشریفات اختصاصی واران طی یک قرار داد رسمی تنها نمایندگی رسمی شرکت مرحبا شده است.

فرودگاه حمد قطر:

فرودگاه حمد قطر مشابه با سرویس دبی است و دارای سطح بندی مختلفی می باشد.  اگر سرویس لانژ را نیز در فرودگاه حمد قطر انتخاب کنید در تمامی مراحل همراهی خواهید شد.

فرودگاه ترکیه:

یکی از پرگردشگرترین کشور های منطقه ترکیه است. بنابراین وجود خدمات فست ترک برای این فرودگاه اصلا عجیب نیست در تمامی پرواز های ورودی وخروجی خدمات فست ترک عرضه می شود.

 

فست ترک فرودگاه خارجی

معرفی انواع خدمات فست ترک درفرودگاه های ایرانی

سرویس فست ترک در پرواز های خروجی  فرودگاه امام در بین مسافران بسیار رایج است. برای رزرو خدمات فست ترک ولانژ تنها کافی است به سالن خروجی درب اول کانتر مراجعه کرده و واچر خود را رزرو کنید. اگر مسافر به استفاده از ویلچر نیاز داشته باشد هماهنگی های لازم برای دریافت این سرویس انجام خواهد شد. همچنین قسمت بازرسی پلیس برای این افراد مجزا است.  مراحل پذیرش مسافر که طی شود یک نفر از مهمانداران آن را رد گیت اختصاصی بازرسی کرده و تا قسمت تحویل چمدان و گذرنامه اختصاصی آن را همراهی می کند.

 

خدمات فست ترک فرودگاه امام خمینی